Testy pro firemní diagnostiku

Test výkonnosti firmy

Krátký test vám ukáže, nakolik vaše firma využívá svůj vnitřní potenciál. Zjistíte, nakolik se vaši zaměstnanci identifikují s firemními cíli. Uvidíte, nakolik pracovní vztahy ovlivňují výkonnost. Dozvíte se, jak efektivní je u vás komunikace.

Test je zdarma a trvá asi 7 minut.

Spustit test

Test firemní kultury

Firemní kultura ovlivňuje jak výkonnost firmy, tak spokojenost a angažovanost pracovníků. V různém prostředí a v různých fázích vývoje firmy jsou vhodné jiné typy firemní kultury.

Test vám popíše vaši specifickou firemní kulturu a ukáže, v jakém prostředí je tato kultura efektivní. Dozvíte se, jaké klíčové dovednosti se ve vaší kultuře uplatňují a jaké chování ji formuje.

Test je zdarma a trvá asi 10 minut.

Spustit test

Test manažerského stylu

Firemní kultura se formuje chováním jednotlivců. Čím významnější postavení ve firmě, tím větší vliv na firemní kulturu. Styl, jakým pracujete se svými lidmi je kopírován ostatními.

Test vám ukáže, jak váš styl práce ovlivňuje vaši firemní kulturu. Zjistíte, jestli pracujete v souladu nebo proti vaší firemní kultuře. Uvidíte, které složky vašeho chování by bylo vhodné posílit.

Test je zdarma a trvá asi 10 minut.

Spustit test

Test angažovanosti

Angažovanost představuje ochotu pracovníka pracovat podle potřeb společnosti. Vysoká angažovanost zvyšuje produktivitu práce a významně snižuje mzdové náklady.
Podle výzkumu Gallupova ústavu je v celosvětovém průměru 23% pracovníků velmi angažovaných, 49% pracuje podle očekávání, 24% pracuje méně, než by měli a 4% je vyloženě sabotujících.

Test vám ukáže, jak jste na tom vy, a navrhne oblasti, kde se můžete zlepšit.

Test je zdarma a trvá asi 10 minut.

Spustit test

Názory klientů

Stáhnout průzkum výkonnosti firem